HAKKIMIZDATarihçemiz


Firmamız;
1998 yılına kadar inşaat-taahhüt , inşaat malzemeleri satışı, turizm, akaryakıt dağıtımı, kum-çakıl ocakları işletmeciliği, sanayi-endüstriyel imalat gibi bir çok sektörde eş zamanlı olarak faaliyet göstermiş, önde gelen yerel aile şirketlerinden olan AYDEMİRLER İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de çeşitli pozisyon ve kademelerde görev almış,

Şirket ortağı olduğu Ece İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'de 1998-2003 yılları arasında inşaat-taahhüt, 2003-2012 yılları arasında kurucusu olduğu yalıtım ve yapı kimyasalları bölümünde uzmanlaşarak uygulama ve satış faaliyeti göstermiş, Nisan 2012 'de şirket ortaklığından ayrılmış, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunu Mert AYDEMİR ‘in bilgi ve tecrübeleri ile 26 Nisan 2012 tarihinde sağlam temeller üzerine kurulmuştur.

Firmamız; bir çok global markanın yetkili uzman bayisi olarak; Yapı Su Yalıtımı - Membran ve Yeşil Çatı Sistemleri projelendirme, müşavirlik ve uygulamaları ile Yapı Kimyasalları satışı faaliyeti göstermektedir.

İlk günden bugüne kadar ilkemiz; doğru ve dürüst çalışarak arkamızda iyi referanslar bırakmak olmuştur. Sektörümüzdeki gelişen ve yenilenen malzeme ve teknikleri izleyerek, yapımızı yenilemek prensiplerimizin başında gelmektedir. Konusunda deneyimli kadromuz ve teknik ekipmanlarımız ile işimizi dünya standartlarına uygun olarak yapmaya çalışmaktayız.

Firmamız organizasyon yapısını, prosedürler altında tanımlayarak;TS EN ISO 9001 Kalite, TS EN ISO 14001 Çevre , OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına uygun hale getirmiş ve belgelendirmiştir. Vizyon ve kalite politikalarımız, TÜRKAK akreditasyonunu sağlar durumdadır.

Firmamız ; İZODER Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği üyesidir.

Mert AYDEMİR Şehir ve Bölge Plancısı (Y.T.Ü.) / Kurucu Ortak / Şirket Müdürü

© 2019 MYD İnşaat Yalıtım ve Yapı Kimyasalları. All rights reserved | Design by Greensoft ®